Gümnaasiumi lõpetamine 18.06
Head gümnaasiumi lõpetajate omaksed ja õpetajad, pidulik aktus toimub 18. juunil algusega kell 12.00
Kutsete ja pääsmetega külalistel palume tulla aktusesaali vähemalt 10 minutit varem.
Lõpetajate õnnitlemine toimub pärast aktuse lõppu umbes kell 13.30.