Kooliaasta lõpuaktus

Käes on aeg õppeaastale joon alla tõmmata.

Ees ootab gümnaasiumi lõpetajate aktus, kuid 9. juunil tähistasime üheskoos kooliaasta viimast päeva.

Koolijuht Irene Käosaar ning aktuse juhid – õpilane Arseni Verzilov ja õpetaja Karin Trei – vaatasid tagasi möödunud õppeaastale. Irene Käosaar võrdles koolielu puslega: mõni tükk leiab kohe oma õige koha, mõne puhul on vaja rohkem aega ja pingutust. Nii sünnib tervik. Lõpetuseks soovis koolijuht kõigile mõnusat ja kosutavat suve.

Aktusel tunnustasime tublimaid õpilasi ning andsime üle auhinnad. Kiitsime nii õpilasi kui õpetajaid tehtud töö eest – nii heade õpitulemuste kui ka aktiivse osalemise eest kohalikel ja üleriigilistel olümpiaadidel, võistlustel, konkurssidel, projektides ja festivalidel. Kõik see nõuab lisaks teadmistele ka julgust, pühendumist, loovust ja koostööoskust. Tehtud on palju – saavutusi lausa nii palju, et neid on raske kokku lugeda.

Kooliaasta lõpu eel valis Narva Eesti Gümnaasiumi kogukond Aasta Tegu ja Aasta Tegija(d), et tunnustada neid, kes on enim panustanud koosloomesse. Hääletuse tulemuste põhjal kinnitas komisjon:

AASTA TEGU
TakeNarva! noorte filmifestival
Faina Golubtsova, Sofija Ramenskaja, Emili Parts, Melody-Rose Kalev.

AASTA TEGIJA
Natalja Kurling, füüsikaõpetaja

Aasta Tegija tiitlile olid nomineeritud veel mitmed tegusad noored.

Täname kõiki panustajaid ning soovime kõigile häid ideid ja indu edaspidiseks!

Mõnusat suvepuhkust!