Riigigümnaasiumite valikkursuste nädal

 

Valikkursuste nädal 3.-7. juuni 2024

3.06-7.06 toimub Riigigümnaasiumite ühine valikkursuste nädal. Valikus on kursused Jõgevamaa Gümnaasiumist, Jõhvi Gümnaasiumist, Kohtla-Järve Gümnaasiumist, Narva Gümnaasiumist, Noarootsi Gümnaasiumist, Paide Gümnaasiumist, Pelgulinna Gümnaasiumist, Põlva Gümnaasiumist, Rapla Gümnaasiumist, Saaremaa Gümnaasiumist, Tabasalu Gümnaasiumist ja Viimsi Gümnaasiumist.

Lisaks partnerkoolide poolt pakutud kursustele pakume loomulikult ka ise oma kooli põhiseid kursuseid, kuid see valik avaneb registreerumiseks mai alguses.

Kui oled 100% kindel, et soovid osaleda ühel partnerkoolide poolt pakutaval kursusel ja oled valmis (vähemalt osaliselt) katma ka enda majutuse ja toitlustusega seotud kulud (transpordikulud partnerkooli ja tagasi kompenseerib kool), siis palun registreeri end valitud kursusele Stuudiumis. Registreerimine toimub 18.03-19.03 (k.a).

PS! Registreerimine ei garanteeri kohe õppekohta kursusel. Peale registreerimise lõppemist algavad koolidevahelised läbirääkimised ning õppekoht kinnitatakse eraldi kinnituskirjaga.

NB! Kui oled saanud õppekohta kinnitava kinnituskirja, siis oled kohustatud sellest kursusest osa võtma!!

 

Partnerkoolides pakutavad kursused: